www.removsport.cz

Produkty

Příslušenství

Hráčské lavice


Konstrukce shodná s konstrukcí hlavního mantinelu. Vyrobená ze čtyřhranného profilu (Jäkl) 40x40 mm, ocelová konstrukce žárově zinkovaná. Boky a zadní stěna jsou zakryty v kombinaci s PE bílé barvy a skla. Ohrazení je uchyceno na zvýšenou podlahu pomocí speciálních kotevních prvků.

Kompletní ohrazení hráčských lavic  - bezsloupkové provedení a zasklení střídaček pro hráče splňující předpisy ČSLH, IIHF, SZLH a DIN 18036.

Rozměr každé střídačky: 10000 ÷ 12000  mm, šířka ohrazení min. 1,5 m, výška zasklení 0,8÷2 m

Hráčské lavice - střídačky  Hráčské lavice - střídačky  Hráčské lavice - střídačky
Hráčské lavice - střídačky  Hráčské lavice - střídačky  Hráčské lavice - střídačky
Hráčské lavice - střídačky  Hráčské lavice - střídačky  Hráčské lavice - střídačky


Trestné lavice


Provedení shodné s hráčskou lavicí. Boky a zadní stěna  zakryty v kombinaci s PE bílé barvy a skla. Ohrazení je uchyceno na zvýšenou podlahu pomocí speciálních kotevních prvků.

Kompletní ohrazení trestných lavic - bezsloupkové provedení ohrazení a zasklení hráčských lavic splňující předpisy ČSLH, IIHF, SZLH a DIN 18036.

Rozměr každé trestné lavice min 4 m, šířka ohrazení min. 1,5 m, výška zasklení 0,8÷2 m

Trestné lavice  Trestné lavice

Ohrazení pro časoměřiče


Provedení shodné s hráčskou a trestnou lavicí. Boky a zadní stěna  zakryty v kombinaci s PE bílé barvy a skla. Ohrazení je uchyceno na zvýšenou podlahu pomocí speciálních kotevních prvků.

Kompletní ohrazení a zasklení prostorů pro časoměřiče splňující předpisy ČSLH, IIHF, SZLH a DIN 18036.

Rozměr ohrazení časoměřiče 5,5 m, šířka ohrazení min. 1,5 m, výška zasklení 0,8÷2 m

Ohrazení pro časoměřiče  Ohrazení pro časoměřiče  Ohrazení pro časoměřiče

Krytí reklam na mantinelu


Polycarbonátové překrytí mantinelu síly 3 mm je horní hranou zasunuto pod lištu, která navazuje na madlo a spodní hrana je zasunuta do drážky v ochranném okopovém pásu. Deska je uchycena pomocí vrutů, průměr 4 mm pouze podél svislých stran. Tímto systémem je podstatně urychlena a zjednodušena výměna reklamních nápisů, čištění apod. Výměnu reklam může provádět uživatel mantinelu.

Překrytí reklam na mantinelu  Překrytí reklam na mantinelu  Překrytí reklam na mantinelu
Překrytí reklam na mantinelu  Překrytí reklam na mantinelu  Překrytí reklam na mantinelu

Zakrytí mantinelu ze strany hlediště


Zakrytí zadní části mantinelů : konstrukce ohrazení je zakryta v celé své výšce vysoce odolnými deskami PE-HD bílé barvy s UV stabilizacíílé tl. 4 mm. Systém zadního krytí je uzpůsoben k rychlé demontáži a montáži pouhým vysunutím a zasunutím plastových desek ( bez nutnosti použití spojovacího materiálu).

Zakrytí mantinelu ze strany hlediště - detail  Zakrytí mantinelu ze strany hlediště - detail  Zakrytí mantinelu ze strany hlediště - detail
Zakrytí mantinelu ze strany hlediště - detail  Zakrytí mantinelu ze strany hlediště - detail  Zakrytí mantinelu ze strany hlediště - detail


Branky pro lední hokej


Kompletně vybavené branky pro lední hokej, v souladu s Pravidly ledního hokeje IIHF ČSLH a DIN 18 036 .
Branky s pružnými hroty + sítě (může být i s pevnými hroty) hokejová branka „KANADA“, hokejová síť „STANDARD“, šňůrka 4 mm, oko 40 mm vč. chráničů podpěr.

Branka pro lední hokej - KANADA  Branka pro lední hokej - KANADA  Branka pro lední hokej - KANADA

Ochranné sítě


Ochranné sítě nad mantinely s ochrannými skly - chránící především v prostorách za brankami diváky před  zraněním od letícího puku , světelné tabule  před poškozením nebo i další prosklené prostory v dosahu hrací plochy .

Zavěšení ochranných sítí - mantinely EURO EXTRA  Zavěšení ochranných sítí - mantinely EURO EXTRA  Zavěšení ochranných sítí - mantinely EURO EXTRA

Ochranná sít nad mantinel uchycená pomocí nosných sloupků.

Zavěšení ochranných sítí pomocí sloupků   Zavěšení ochranných sítí pomocí sloupků   Zavěšení ochranných sítí pomocí sloupků

Ochranný okopový pás


Provedení ochranného pásu hrazení pro lední hokej určují pravidla. Ochranný pás musí těsně přiléhat k hrazení. Výška pásu (měřeno od roviny betonové plochy) je 200 ÷ 300 mm. V místech červených, resp. modrých čar, budou vsazeny pruhy červené, resp. modré barvy z probarveného plastu. Naše firma garantuje používání veškerého materiálu deklarovaných vlastností. Ochranný pás je složen z pruhů, které se navzájem spojují natupo. Výšku okopového pásu si volí zákazník.

Ochranný okopový pás   Reklamní ochranný okopový pás  Reklamní ochranný okopový pás
Reklamní ochranný okopový pás  Reklamní ochranný okopový pás  Reklamní ochranný okopový pás


Pryžové podlahy odolné  proti namáhání bruslemi


Speciální materiál odolný extrémní zátěži sportovní výstroje  hokejistů a krasobruslařů. Jedná se o výrobek z kaučukové směsi na bázi gumového granulátu různých tloušťek a barevného provedení.
Slouží k pokrytí veškerých prostor na zimních stadionech, kde je chozeno na bruslích: střídačky, trestné lavice, šatny  popř. přístupové cesty.

Pryžové podlahy odolné namáháním bruslemi  Pryžové podlahy odolné namáháním bruslemi - ukázka pokládky  Pryžové podlahy odolné namáháním bruslemi

Horizontálně dělený mantinel


V případě použití systému horizontálního dělení ( spodní báze + mantinel ) lze mantinel demontovat i v průběhu sezóny a to bez nutnosti rozpuštění ledové plochy. To umožňuje jeho rychlou demontáž, s následnou zpětnou montáží, v průběhu sezóny bez nutnosti zasahovat do ledové plochy.

Horizontálně dělený mantinel  Horizontálně dělený mantinel


Světelná tabule - časomíra (SCOREBOARD) HOKEJ, HOKEJBAL, HANDBALL, FLOORBALL


Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami, což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť, umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně na přání vybavován i dálkovým bezdrátovým ovládáním (do 200 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné proti povětrnostním podmínkám.

Příslušenství - bezdrátová světelná tabule (SCOREBOARD)
Příslušenství - bezdrátová světelná tabule (SCOREBOARD)
© 2009 - 2019 REMOV Sport, s.r.o.
Vytvořil DYNAMIC software