Produkty

Příslušenství

Hráčské lavice - experiment


Konstrukce shodná s konstrukcí hlavního mantinelu. Vyrobená ze čtyřhranného profilu (Jäkl) 40x40 mm, ocelová konstrukce žárově zinkovaná. Boky a zadní stěna jsou zakryty v kombinaci s PE bílé barvy a skla. Ohrazení je uchyceno na zvýšenou podlahu pomocí speciálních kotevních prvků.

Kompletní ohrazení hráčských lavic  - bezsloupkové provedení a zasklení střídaček pro hráče splňující předpisy ČSLH, IIHF, SZLH a DIN 18036.

Rozměr každé střídačky: 10000 ÷ 12000  mm, šířka ohrazení min. 1,5 m, výška zasklení 0,8÷2 mTrestné lavice


Provedení shodné s hráčskou lavicí. Boky a zadní stěna  zakryty v kombinaci s PE bílé barvy a skla. Ohrazení je uchyceno na zvýšenou podlahu pomocí speciálních kotevních prvků.

Kompletní ohrazení trestných lavic - bezsloupkové provedení ohrazení a zasklení hráčských lavic splňující předpisy ČSLH, IIHF, SZLH a DIN 18036.

Rozměr každé trestné lavice min 4 m, šířka ohrazení min. 1,5 m, výška zasklení 0,8÷2 m


Ohrazení pro časoměřiče


Provedení shodné s hráčskou a trestnou lavicí. Boky a zadní stěna  zakryty v kombinaci s PE bílé barvy a skla. Ohrazení je uchyceno na zvýšenou podlahu pomocí speciálních kotevních prvků.

Kompletní ohrazení a zasklení prostorů pro časoměřiče splňující předpisy ČSLH, IIHF, SZLH a DIN 18036.

Rozměr ohrazení časoměřiče 5,5 m, šířka ohrazení min. 1,5 m, výška zasklení 0,8÷2 m


Krytí reklam na mantinelu


Polycarbonátové překrytí mantinelu síly 3 mm je horní hranou zasunuto pod lištu, která navazuje na madlo a spodní hrana je zasunuta do drážky v ochranném okopovém pásu. Deska je uchycena pomocí vrutů, průměr 4 mm pouze podél svislých stran. Tímto systémem je podstatně urychlena a zjednodušena výměna reklamních nápisů, čištění apod. Výměnu reklam může provádět uživatel mantinelu.


Zakrytí mantinelu ze strany hlediště


Zakrytí zadní části mantinelů : konstrukce ohrazení je zakryta v celé své výšce vysoce odolnými deskami PE-HD bílé barvy s UV stabilizacíílé tl. 4 mm . Systém zadního krytí je uzpůsoben k rychlé demontáži a montáži pouhým vysunutím a zasunutím plastových desek ( bez nutnosti použití spojovacího materiálu) .Branky pro lední hokej


Kompletně vybavené branky pro lední hokej, v souladu s Pravidly ledního hokeje IIHF ČSLH a DIN 18 036 .
Branky s pružnými hroty + sítě (může být i s pevnými hroty) hokejová branka „KANADA“, hokejová síť „STANDARD“, šňůrka 4 mm, oko 40 mm vč. chráničů podpěr.


Ochranné sítě


Ochranné sítě nad mantinely s ochrannými skly - chránící především v prostorách za brankami diváky před  zraněním od letícího puku , světelné tabule  před poškozením nebo i další prosklené prostory v dosahu hrací plochy .


Ochranná sít nad mantinel uchycená pomocí nosných sloupků.


Ochranný okopový pás


Provedení ochranného pásu hrazení pro lední hokej určují pravidla. Ochranný pás musí těsně přiléhat k hrazení. Výška pásu (měřeno od roviny betonové plochy) je 200 ÷ 300 mm. V místech červených, resp. modrých čar, budou vsazeny pruhy červené, resp. modré barvy z probarveného plastu. Naše firma garantuje používání veškerého materiálu deklarovaných vlastností. Ochranný pás je složen z pruhů, které se navzájem spojují natupo. Výšku okopového pásu si volí zákazník.Pryžové podlahy odolné  proti namáhání bruslemi


Speciální materiál odolný extrémní zátěži sportovní výstroje  hokejistů a krasobruslařů. Jedná se o výrobek z kaučukové směsi na bázi gumového granulátu různých tloušťek a barevného provedení.
Slouží k pokrytí veškerých prostor na zimních stadionech, kde je chozeno na bruslích: střídačky, trestné lavice, šatny  popř. přístupové cesty.


Horizontálně dělený mantinel


V případě použití systému horizontálního dělení ( spodní báze + mantinel ) lze mantinel demontovat i v průběhu sezóny a to bez nutnosti rozpuštění ledové plochy. To umožňuje jeho rychlou demontáž, s následnou zpětnou montáží, v průběhu sezóny bez nutnosti zasahovat do ledové plochy.Světelná tabule - časomíra (SCOREBOARD) HOKEJ, HOKEJBAL, HANDBALL, FLOORBALL


Světelné tabule jsou osazeny vysocesvítivými LED diodami, což zaručuje ideální viditelnost i při slunečním svitu, mimořádně dlouhou životnost, bezúdržbový systém, spolehlivost, nízkou hmotnost (lehce přenosné) a mimořádně nízké provozní náklady. V současné době se jedná o nejprogresivnější moderní technologii pro vybavení sportovišť, umocněnou velmi přijatelnými cenami. Nabízený sortiment světelných časomír je již běžně na přání vybavován i dálkovým bezdrátovým ovládáním (do 200 m) a světelné tabule pro vybrané sporty jsou konstruovány pro venkovní použití - odolné proti povětrnostním podmínkám.